Ataki złości u 20-latki

Witam. Moim problemem jest nagła złość która wzbudza się we mnie w określonych momentach. Jeśli coś nie idzie po mojej myśli wpadam w ogromną złość. Konkretne momenty sa związane z moim narzeczonym. Za każdym razem kiedy odjeżdża z randki ja zaczynam sie denerwowac, płakać i znalazłam sposób na rozładowanie tej złości ktorym jest uderzanie w łóżko pięściami. Po ok 30minutach wszystko opada i bez sił leżę na łóżku. Proszę o pomoc i porade.

Dzień dobry!

Proszę osobiście skonsultować się z psychoterapeutą. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, aby lepiej zrozumieć źródła Pani trudności emocjonalnych.

Pozdrawiam!

Dzień dobry, trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi na pani pytanie. Z czego wynika pani złość? Czy pani partner nie ma prawa wrócić do domu po randce. Czy złość dotyczy tylko partnera czy pojawia się również w innych sytuacjach życiowych. Od jakiego czasu to się dzieje? Bez odpowiedzi na te i inne pytania nie można postawić żadnej diagnozy. Jeżeli sytuacja trwa już od jakiegoś czasu i poważnie zakłóca pani funkcjonowanie zachęcam do kontaktu z psychologiem - psychoterapeuta aby przeprowadzić diagnozę i poznać przyczyny pani problemów. Pozdrawiam.