Brak radości z życia, brak chęci do działania i odsuwanie się od ludzi

Witam wrócę do wcześniejszego opisu mojego to wszystko co pani opisała występuje u mnie nie ujełam tego wcześniej od kilku miesięcy nic mi się nie chce nawet zakończyłam wszystkie znajomości tylko siedzę w domu pracuję bo muszę nie sprawia mi to przyjemności tylko czekam kiedy do końca pracy złoszcze się sama na siebie nie wiem jak to ujoć ale wpadam w agresje nie ważne kto by stał to nie wiem jak by to się skonczyło

Frustracja rodzi agresję, w różnej formie na siebie innych, słowną, fizyczną, ukryta. Agresja ma wiele twarzy i każde z jej obliczy warte jest przyjrzenia. Proszę skontaktować się z psychologiem, który pomoże Pani odkryć co jest źródłem agresji i jak ja zmienić i ukierunkować na pozytywne znajdowanie ujścia. Trening zastępowania agresji i Trening radzenia sobie ze złością byłby dla Pani na pewno pożyteczny.