Czy moje jelita będą jeszcze w stanie normalnie funkcjonować?

Dzień dobry, od 5 lat cierpię na zaburzenia odżywiania (anoreksja bulimiczna). Moja aktualna waga to 47-48kg przy 172cm wzrostu. Mam bardzo ograniczony zasób produktów które jem. Rano zjadam bułkę z białym serem i dżemem, sałatkę z pomidorem i serem feta, potem po południu zwykle talerz zupy lub dwie gałki lodów, wieczorem to samo co na śniadanie i małą kiść winogron lub dwa jabłka, pomiędzy posiłkami zjadam suszone owoce np. śliwki lub morele (nawet do 200g). Poza tym dużo się ruszam. Mam problemy z zaparciami. Cały tydzień potrafię nie chodzić do łazienki. Mój brzuch jest ciągle wzdęty i zdarza mi się stosować środki przeczyszczające np. senes. Praktycznie codziennie czuję przelewanie w jelitach i nieprzyjemne odgłosy. W niektóre dni potrafię zjeść tylko dwa posiłki: śniadanie i kolację. Chciałabym znowu chodzić normalnie do łazienki, jeść normalne ilości jedzenia i wyzdrowieć. Czy to możliwe że moje jelita nie są w stanie już normalnie funkcjonować? Czy kiedykolwiek jeszcze będę mogła normalnie pójść do łazienki i nie czuć się napuchnięta przez cały dzień? Czy może to być oznaka ze strony nerek, że już nie dają rady normalnie pracować i organizm gromadzi wodę?

Musi Pani popracować nad swoją dietą, zmienić nawyki żywieniowe,. jeść 5 posiłków dziennie o stałych porach. Dodatkowo proponuję stosowanie probiotyków, np. Vivomixx i picie min. 2 L wody dziennie