Dieta odchudzająca u 23-latki

Dieta 2200kcal, 23 lata, 66 kg, 165cm, codziennie aktywność fizyczna ok 1godz. Plan - 8 kg. Dieta: Ś:4b,1w, P:3b,1w,O:5b,2w,1t,P:4b,1w,K:5b,1w,2t np.1b=30gwątroby,piersi,indyka,krewetek,ryb,jajo,1/4serka wiejskiego, 15g, orzechów 1w=kromka chleba, pół szkl ryżu, gruszka, marchew,1/2szkl mleka, jabłko., 4morele , seler, ogórek 1t= łyż. oliwy np4b-4 porcje białek itp. Co państwo myślicie o tej diecie?? czy jest dobrze zbilansowana??? Chciałabym schudnąć 7-8kg ZDROWO. proszę o przepisy możliwe

Dieta niskowęglowodanowa z bardzo wysokim spożyciem białka i zbyt niskim tłuszczy. Nie jest to dieta zbilansowana pod wieloma względami. Może spowodować silne zakwaszenie organizmu , po przez właśnie wysokie spożycie białka i niskie węglowodanów . Dieta ta może przyczynić się do utraty masy ciała dzięki niskiej zawartości węglowodanów i tłuszczy jednak nie jest to najlepszy sposób na uzyskanie wyznaczonego celu. Jeśli jadłospis ten układał Pani "specjalista" proszę mocno zastanowić się nad wyborem innego.