Dlaczego moje dziecko powtarza zdania?

Witam. Mam syna 3 letniego. Chlopiec bardzo ladnie mowi opowiada. Jednak martwia mnie u niego powtarzania zdan slow. Tzn nie mowi po mnie np. jak go zapytam Czy chcesz parowke to ladnie odpowiada tak lub nie ale chodzi mi o to ze czasami mowi tak przy zabawie Ale to fajna zabawa. I potrafi powtorzyc to pare razy. Nie zawsze chce opowiadac co stalo sie w przedszkolu. Czy mam sie czym martwic?

Dzień dobry,

podała Pani stanowczo za mało informacji, żeby móc wyciągnąć jakiekolwiek wnioski. Jeżeli coś Panią niepokoi, to warto iść do specjalisty. Może Pani zapisać się do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, która jest związana z przedszkolem syna. :) Powodzenia!