Dlaczego rozmawiam sam ze sobą?

Mam 13 lat i czasami jak się zezłoszczę to to muszę w coś walnąć albo nie wiem. Czasami rozmawiam z sobą - co to może być za choroba? Proszę szybko odp. mi, dziękuję.

Witam!
Napisałaś bardzo niewiele na temat swoich problemów. Rozmowy prowadzone ze sobą nie muszą być przejawem zaburzenia. Niestety z powodu braku dodatkowych informacji nie mogę określić, czym może być to spowodowane.
Napady złości i agresywne zachowanie może być związane z wkraczaniem w wie dojrzewania. Warto, żebyś skonsultowała się z psychologiem bezpośrednio i porozmawiała o swoich problemach. Ponieważ jesteś bardzo młodą osobą, do wizyty u specjalisty będzie wymagana zgoda rodziców. Bez ich zgody możesz korzystać z pomocy telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży (116 111) lub uczestniczyć w spotkaniach z psychologiem szkolnym.

Pozdrawiam