Fluoksetyna 20 mg przy bulimii

Witam mam pytanie ponieważ choruje na bulimię i przyjmuje leki takie jak fluoksetyna 20 mg. Po dwie kapsułki rano i wieczorem rispolept 2 mg. Po jednej tabletce? Czy zawsze się tyje po rispolepcie? Czy można je brać i nie tyc? Czy można po nim przytyć mimo że się mało je boję się przybycia dlatego piszę mam stwierdzoną bulimię powiązana z anoreksją wzięłam dopiero trzy a czuję na brzmienie twarzy i dłonie. Czy to po tych lekach może być? Dziękuje z góry za odpowiedź

Witam serdecznie, wydaje mi się, że coś Pani pokręciła, bulimia powiązana z anoreksję ?
może ma Pani bulimię powiązaną z depresją ? Fluoksetyny czyli słynny Prozac to
lek antydepresyjny. Jeżeli chodzi o bulimię to trochę mnie dziwie ten rispolept.
Sam osiągam dobry wyniki w leczeniu bulimii poprzez hipnoterapię, niefarmakologicznie.
Pozdrawiam i życzę zdrowia