Jak określić stopień aktywności fizycznej przy redukcji?

Witam jak określić stopień aktywności fizycznej przy redukcji?praca w gospodarstwie rolnym 6h dziennie, obowiązki domowe, opieka nad dzieckiem, jazda rowerem co drugi dzień 2-3km, nie ćwicząca brak czasu. Kobieta 31lat, 169cm, 64kg, cel utrata 4kg. Ile kcal jeść na redukcji?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie

Proszę jeść dziennie 1200-1500 kcal, zależy jak szybko chce Pani zgubić te 4 kilo.

Pozdrawiam