Jak szybko zbudować masę mięśniową?

dzien dobry . waze 75kg wzrost 176cm chciałbym zbudować mase mieśniową i spalic tak zwaną oponke z brzucha ma ok 16% tłuszczu mam 18 lat jestem budow edomorfik . prosze o diete i ie powinienem zjadac kcl dzienie ile węglowodanow białek ,tłuszczy.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do dietetyka najlepiej również zajmującym się treningiem personalnym. Po wizycie będzie można określić odpowiednią dietę oraz odpowiedni zestaw ćwiczeń.