Jak wyrównać te przekaźniki?

Witam. Rzuciłam palenie w kwietniu 2020 roku. W porywie chwil.wszystko było dobrze przez 5tyg. Później wróciła nerwica lękowa i na to dołożył się głód nikotynowy. Walczyłam z dwoma naraz. Bardzo zrujnowało mi to psychikę. Myślałam że jak zacznę palić to myśli że "jak ja będę żyć bez papierosów" itp. mina.niestety po dwóch miesiącach wróciłam do nałogu. Poszłam do lekarza psychiatry dawał leki SSRI bo twierdzi że mam zaburzenia neuroprzekaźników. Niestety bardzo źle na mnie działają. Odstawil. Dał pramolan kazał myśleć pozytywnie. Że z czasem wrócę do normalności. Że przestanę myśleć roztrząsać przeszłość. Że tak się stało że nigdy już nie wróci normalność. Że nie przejdzie. Mam taką nadpobudliwość ruchowa wew. Niepokój nic mi się niechce. Ale wstaję i robię. Jak mam przegonić te myśli z głowy nie potrafię się skoncentrować na niczym.orace wykonuję automatycznie. Boję się ludzi że powiedzą że coś mi jest..zaburzenia pamięci .proszę o pomoc. Psychoterapia na listopad. Jak wyrównać te przekaźniki kiedy wracają do normy żeby się mózg uspokoił.

Witam,

Dziękuję Pani za zaufanie. Proponuję aby zakupiła Pani suplement pod nazwą Kudzu. Zioła te wyciszają, uspokajają, korzystnie wpływają na oczyszczenie wątroby i żołądka, stymulują serce, a jednocześnie w korze mózgowej uwalniają ośrodek odpowiedzialny za powtarzanie czynności. Zioła te są bardzo bezpieczne. Można jeszcze dodać inną suplementację typu: Koenzym Q10, witamina C i E. A przede wszystkim, pójść wcześniej na psychoterapię. Jak najszybciej. Proszę też zbadać krewa czy nie ma Pani Boreliozy.

Pozdrawiam serdecznie.