Kłamstwa ze strony bliskich osób a depresja u 56-latki

MAJAC 24 LATA ZMARLO MI DZIECKO POTEM PO4 LATACH MALOZENSTWA MAZ,ZOSTALAM Z 10-0 MIESIECZNA CORKA.DO 33 ROKU JAKOS DAWALAM SOBIE RADE POTEMRODZICE KONIECZNIE CHCIELI MNIE WYDAC ZA MAZ.NATRAFILAM NA STRASZNE KLAMSTWA ZE STRONY TSCIOW I MEZA -BYL ZONATY W USA ,ALE FIKCYJNIE.PRAWDY DOWIEDZIALAM SIE KIEDY PRZYJECHALAM DO USA,TAM PODCZAS WYPADKU W PRACY W SZPITALU PRZESZLAM 7 OPERACJI W TYM 3 NIE UDANE,POTEM OTRUCIE MEZA W SZPITALU -NIE UMYSLNE.12 LETNIE OSZOSTWA PRZYJACIELA MAM DEPRESJE

Witam,
trudno się dziwić ,że ma Pani problemy emocjonalne po tak wielu dramatycznych sytuacjach w życiu. Wszystkie te doświadczenia zostawiły głębokie urazy w Pani psychice i jak rozumiem dotąd nie dala Pani sobie szansy na uzyskanie specjalistycznej pomocy i nie korzystała z psychoterapii.
Wydaje mi się, że jej podjęcie jest niezbędne. Jeżeli mieszka Pani zagranicą zapraszam do kontaktu ze mną przy pomocy skype, mam doświadczenia w pracy z Polakami - emigrantami, którzy mają problemy natury emocjonalnej może kilka rozmów w tej formie pomoże Pani ruszyć do przodu.
pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Bardzo mocno zachęcam Panią do rozmowy z psychologiem, kiedy będzie Pani mogła
opowiedzieć swoją historię i uporządkować swoje trudne doświadczenia.

Życzę, żeby się pani ułożyło,
Irena Mielnik-Madej