Kryzys w związku homoseksualnym

Witam. Jestem w związku homoseksualnym z facetem. Układało nam sie dobrze, ale on opowiadał o swoich partnerach wcześniejszych a ja z niewiadomych przyczyn nawet tak nie myśląc, mówiłem ze nie chce z nim byc itp. Pózniej go przepraszałem, za którymś razem niewytrzymał. Przeżywamy kryzys. Kolejne przepraszanie potęguje cały kryzys, nie wiem co mam robic. Zależy mi na nim bardzo a nie chce tego stracić

Witam, Najwyraźniej jego opowieści o byłych partnerach były dla Pana przykre, prawdopodobnie czuł się zraniony, zazdrosny i dlatego padały słowa o zerwaniu. Tak jakby chciał go Pan ukarać, za tych byłych i za to że Panu o nich opowiada. Proponuję aby zamiast tego, zastanowił się Pan, co tak naprawdę czuł w tej sytuacji i szczerze powiedział o swych uczuciach.Myślę,że większości ludzi w podobnej sytuacji nie byłoby łatwo, a partner, jeżeli kocha powinien to zrozumieć i oszczędzić Panu w przyszłości takich opowieści.Pozdrawiam