Krzyk na córkę a wyrzuty sumienia

Witam,MOIM PROBLEMEM JEST TO ZE STALE KRZYCZE NA MOJĄ 7 LETNIĄ CÓRKĘ... ZROBIŁA SIĘ KRNĄBRNA,WOGÓLE MNIE NIE SŁUCHA, LEKCEWAŻY ZUPEŁNIE GDY O COŚ JĄ PROSZĘ POTRAFI NAWET ZABLUŹNIĆ NA MNIE CO MNIE BARDZO BOLI.... NIESTETYNIE TYLKO NA KRZYKY SIĘ KOŃCZY OD JAKIEGOŚ CZASU GDY JESTEM JUŻ MOCNO WYTRĄCONA Z RÓWNOWAGI ZDARZA SIĘ ZE UDERZE JĄ W TWARZ,SZARPNE DOŚĆ MOCNO A NAWET ZDARZYŁO SIĘ PARE RAZY ŻE SZARPNEŁAM JĄ PORZĄDNIE ZA WŁOSY. POTEM W NOCY PŁACZE BO MAM WYRZUTY SUMIENIA O TO JAK SIE ZACHOWALAM

Jeśli trudności będą się nasilać- warto skontrolować się z psychologiem rodzinnym.

Dzień dobry!

Po pomoc i wsparcie w zmianie tych swoich zachowań może Pani zgłosić się np. do Centrum Interwencji Kryzysowej w swoim mieście.

Pozdrawiam!

Dzień dobry, jeżeli sytuacja trwa od dłuższego czasu zachęcam do kontaktu z psychologiem pracującym z dziećmi oraz młodzieżą lub psychologiem pracującym z rodzicami. Podczas wizyty omówi pani swoje reakcje, ich możliwe przyczyny oraz możliwe rozwiązania. Pozdrawiam.