Nadmierna kontrola rodziców 36-latki

CO ZROBIC Z RODZICAMI JAK ZA BARDZO KONTROLUJA ZYCIE 36 KOBIETY? TYPU SZUKAJA PO POKOJU WIEDZA CO NA KONCIE SIE DZIEJE JAKIE SMSY PISZE ILE ZA TEL MAM I ZE TERAZ RACHUNKI NA POCZTE PRZYCHODZA NIE MAJA PRAWA CO MAM ZROBIC W TEJ SPRAWIE

Witam. Jeżeli nie jest Pani osobą ubezwłasnowolnioną, to faktycznie nie mają prawa. Można schować telefon, można zmienić kod dostępu do konta bankowego i tak dalej. Zachęcałbym jednak do skonsultowania się z psychoterapeutą i podjęcie własnej terapii, aby mogła Pani przeanalizować, co takiego się dzieje, że wchodzi Pani w aż taką zależność od rodziców. Pozdrawiam