Nagła zmiana priorytetów w czasie 2-letniego związku

Witam ! jesteśmy ze sobą prawie 2 lata. bylo cudownie, wiele przezylismy.w przeciagu tygodnia wszystko sie zmienilo. spotkalismy sie i bylo super, nawet powiedzial , ze mnie kocha. raptem od nastepnego dnia nie mial dla mnie czasu wszystko bylo wazniejsze ode mnie. powiedzial mi , ze on nie czuje tego co wczesniej,ze sam nie wie co sie stalo, ze juz nie ma potrzeby sie ze mna spotkac czy napisac, ze jest wszystkim zmeczony , ze woli byc sam w domu , ze chce odpoczac, ze sam nie wie co czuje.

Witaj,
byłoby nieupoważnione wypowiadać się w imieniu kogoś,kogo się zna tylko z Twojego listu,więc problem można spróbować zrozumieć poprzez skierowanie pytania do swojego partnera albo poprzez niektóre techniki terapeutyczne.Niezależnie bowiem od doświadczeń,jakie podsuwa życie,jest w Tobie samej ich interpretacja /co oznacza dla Ciebie ,co w Tobie powoduje od strony emocji lub poczucia wartości taka sytuacja/.Jeżeli jest na tyle dotkliwa,że zmienia Twoją samoocenę i postrzeganie ludzi,warto powierzyć problem terapeucie.Być może dostrzeżesz wtedy nowe aspekty ,bo spojrzysz na to z innego punktu widzenia.który obecnie jest Ci obcy.
Zachęcam i pozdrawiam.

Witam, jest Pani w związku od dwóch lat. Wszystko było cudownie aż do teraz. Partner poinformował Panią że woli być sam, chce odpocząć, nie wie co czuje. Rozumiem, że Pani trudno zrozumieć w tej chwili co kieruje partnerem. Proszę porozmawiać z nim, spróbować się dowiedzieć o to, czy potrzebuje czasu na zastanowienie, co spowodowało taką nagłą zmianę. Być może potrzebuje Pani dodatkowego wsparcia. Rozmowa z kimś bliskim, zaufanym, może pomóc w poradzeniu sobie w trudnej dla Pani sytuacji. Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl