Napęd myśli z występowaniem echa w drugiej osobie

Witam. Piszę bo przytrafiło mi się coś nadzwyczajnego. Najpierw był niewyobrażalny napęd myśli z występowaniem echa w drugiej osobie po czym zaczęłam się oddalać i zrobiłam jakiś przeskok jakby do wnętrza samej siebie i wszystko wokoło naglę jakby osnuło się ciemną mgłą i moje myśli jaby nagle przestały być moje. Od tamtej pory chodzę i się nad tym zastanawiam szukam jakiegoś wytłumaczenia czegokolwiek strasznie mnie to intryguję. Czy to dobry powód aby iść do lekarza czy to tylko histeria?

Pozdrawiam serdecznie.

Oczywiście, ze może Pani pójść i porozmawiać, choćby po to, aby się uspokoić. Myślę, że jeżeli było to zdarzenie tylko jednorazowe, to nikt nie postawi jakiejś diagnozy. Ale warto zastanowić się, jakie były okoliczności - co Pani jadła, piła ( i nie chodzi mi tylko o alkohol) czy była zmęczona,czy może było to na granicy snu...