Niedostrzeganie pozytywnych aspektów w życiu

Mam problem taki że nie widze zadnych pozytywnych aspektów w swoim życiu, kolega doradził mi medytacji, przypomniałem sobie wiele negatywnych a tych pozytywnych wgl, mam ciągle zmienne nastroje, śnią mi sie chore sny np. jak moja matka umiera , zaczynam nie widzieć granicy miedzy snem a jawą, mam wrażenie ze obydwie strony mają ze sobą związek, ciagle sie stresuje, mam dziwne ruchy mięsniami, trzesące sie ręce, dodam że pracuje na nocki co moze być przyczyną, czy mogę mieć jakąś chorobę ?

Proszę odwiedzić lekarza, a następnie - jeśli objawy nadal będą się utrzymywały - psychoterapeutę. Przemęczenie oczywiście może wpływać na nasz nastrój, sen czy sygnały płynące z ciała, ale to, o czym Pan pisze brzmi niepokojąco, a nie ma przecież powodów ku temu, by Pan cierpiał i nie sięgnął po pomoc.
Pozdrawiam,
M.S-W.