Niskie poczucie wartości a zazdrość o partnera

Witam. Może Państwo mi pomogą.. otoż mam wspaniałego mężczyzne ale ciagle bardzo sie boje ze znajdzie sobie lepsza kobiete.. denerwuje sie gdy wychodzi sam, z kolegami lub z szefem i pije alkohol.. to bardzi glupie uczucie.. bo nigdy mi nie dal powodow abym tak myslala i chyba tez ma powoli dosc.. chyba mam niskie poczucie wartosci..

Witam,
z tego, co pani opisuje rzeczywiście wynika, że może mieć pani zaniżoną samoocenę. Lęk pani o związek może doprowadzić do chęci sprawdzania partnera, a stąd już tylko krok do utraty zaufania.
Proponuję skonsultować się osobiście z psychologiem/ psychoterapeutą.
Pozdrawiam

Dzień dobry, to dobrze że widzi pani że przyczyna może leżeć w pani. Trudno oszacować na ile poważna jest sytuacja. Zachęcam do konsultacji z psychologiem - psychoterapeuta. Pozdrawiam.