Osłabienie u szczupłego 25-latka

Witam jestem Marcin jestem wysok 195 i i szczuply waze 60 kg czuję się bardzo osłabiony mam 25 lat waga jak by stanęła w miejscu nie wiem co zrobić żeby to zmienić proszę o pomoc

Witam,

zalecam wprowadzenie odpowiednio zbilansowanej diety, w celu dostarczenia wszystkich niezbędnych witamin oraz składników mineralnych. Warto wykonać badania, w celu sprawdzenia stanu odżywienia organizmu oraz Pana zdrowia. Osłabienie może być przyczyną wielu schorzeń np. nadczynności lub niedoczynności tarczycy, niedoborów żelaza, magnezu lub wapnia, a także chorób układu nerwowego.

Pozdrawiam,
Magdalena Borowiec