Ostatnia wizyta u terapeuty

Strasznie mało jest miejsca na możliwość szerszego opisania problemu. Chciałam tylko dodać że psycholog zostawia mnie z dnia na dzień niestety. I tak czuje się źle i opuszczona a wręcz płakać mi się chce, ponieważ się przywiązałam .Jak można zaradzić.że to tak ujmę rozłące z terapeutą Czy wypada wspomnie o tym na ostatniej terapii i w jaki sposób tego dokonać jak o ty, powiedzieć .Dziękuję za odpowiedź.

pytanie jaka byla relacja Pani i terapeuty... to jest klucz do odpowiedzi... kto i w jaki sposob przekroczyl granice...zbyt malo informacji, aby napisac cos wiecej...pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza