Płaczliwość, samotność i niska samoocena a przeżycia z dzieciństwa

Witam, mam 21 lat i nie radzę sobie z problemami. W wieku 7 lat zostałam odtracona od rodziców na rzecz młodszego rodzeństwa. Nigdy nie byłam chwalona, nie czułam sie nigdy wartościowa. Doswiadczylam przemocy, a byłam dzieckiem bojazliwym i nader bezproblemowym. W podstawowce dzieci śmiały sie ze mnie co ma bardzo duży wpływ na moje postrzeganie siebie. Całymi dniami płacze,przez wszystko. Czuje sie bardzo niechciana, najchętniej spędzam czas w pokoju. Trwa to rok.. Jak sobie poradzić?

Witam serdecznie, wycofanie z kontaktów społecznych, izolacja, przewlekłe przygnębienie, poczucie bycia " niechcianym" jest sygnałem , że dzieje się w Pani emocjach coś z czym sama nie jest Pani w stanie sobie poradzić. Proponuję kontakt ze specjalistą :psychologiem bądź psychoterapeutą. Być może na psychoterapii uda się Pani nazwać i uprządkowac emocje , które wyraża Pani długotrwały płacz.

pozdrawiam