Powtarzające się kłótnie w związku

Jestem z partnerem od 7 lat. Myślę, że stanowimy dobry związek, jesteśmy dla siebie czuli, mamy wspólny światopogląd, zależy nam na sobie. Niestety raz na kilka miesięcy zdarza się miedzy nami ogromna kłótnia, w trakcie której dochodzi do używania niecenzuralnych słów i wzajemnej agresji- szarpania, popychania. Potem jest ogromny żal z obu stron i najczęściej po 1-2 dniach sytuacja wraca do normy. Czy taki związek da się uratować? Czy można sprawić, aby te sytuacje się nie powtarzały?

Witam. Pewnie, że się da, ale musicie nad tym pracować. Proszę pamiętać, że jak dopuszcza się takie agresywne zachowania, to one mają tendencję do pogłębiania się i pozwalania sobie na coraz gorsze czynności, większą agresję, no i coraz częściej się tak dzieje. Także trzeba zadziałać i powstrzymać taką agresję jak najszybciej.