Prawa matki względem dzieci

chce wiedziec co moge zrobic i jakie mam prawa jesli chodzi o dzieci i moj wyjazd za granice , chce przeprowadzic sie do miasta gdzie jest praca zebym mogla zarabiac na siebie i na rodzine , nic mi nie wolno mam siedziec cicho 24 godziny na dobe i sie uczyc , to nie tak mam prawo do zycia do wyrazania wlasnych mysli ,uczuc , przekonan , do podejmowania decyzji maz sie mnie boi , po prostu , boi , i dlatego nie chce zebym przyjechala , ale ja mam tego dosyc , jesli sie boi to mysi cos z tym robic

Dzień dobry!

Niestety, na podstawie tych kilku zdań, nie jest możliwe dokładne poznanie i zrozumienie sytuacji Pani i Pani rodziny. Zachęcam do osobistej konsultacji np. w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, Centrum Interwencji Kryzysowej, Centrum Praw Kobiet czy Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!

Witam, proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem. Warto porozmawiać, opowiedzieć więcej o Pani sytuacji aby pomóc w konstruktywny sposób. Pozdrawiam serdecznie