Problem w relacjach z ludźmi, podejrzenie partnera o zdradę i myśli samobójcze

Witam, od dłuższego czasu mam poważne problemy jeśli chodzi o relacje z ludźmi, byle co wyprowadza mnie z równowagi zaczynam krzyczeć, wyzywać wszystkich a nawet być agresywna. Dodatkowo dochodzą problemy z partnerem, zaczęłam go podejrzewać o zdrady, sprawdzać go, sama ubzdurałam sobie że on mnie zdradza że ma kogoś rzez co ciagle się kłócimy a nawet dochodzi do agresji. On chce mnie zostawić a ja przez to ciagle mam myśli samobójcze i próbuje coś sobie zrobic. Co ja mam robić? Pomocy

Witam, ta sprawa wygląda na bardzo poważną. Gdy ktoś z Państwa pisze o myślach samobójczych, a tym bardziej o takich próbach, nie udzielamy rady innej niż taka, żeby natychmiast zapisać się do psychologa albo psychiatry w miejscu zamieszkania. czasem bardzo niewiele trzeba, żeby sobie pomóc. Korespondencyjnie jednak się nie da.
Pozdrawiam serdecznie

Witam, powtórzę słowa poprzedniego specjalisty, jak najszybciej proszę zapisać się do psychoterapeuty, który pomorze Pani poukładać swoje sprawy w tym napady agresji, zdiagnozuje oraz dobierze metodę pomocy, oraz wspólnie przyjrzycie się pow. Pani zachowania, gdyż my sami często bez pomocy specjalisty możemy pogubić się w swoich nastrojach,emocjach, samoocenie.Pozdrawiam i życzę owocnej pracy z psychologiem.