Problem z terapeutką

Jestem w terapii od roku,a moja terapeutka to ciepła empatyczna osoba która bardzo mi pomogła...ale,no właśnie ale...przyznałam się,że sypiałam z kobietami i zaczęło się!!!Zaczęła ubierać się w krótkie kiecki,chociaż przez rok tego nigdy nie robiła a do tego lata po korytarzu rechając się z inną terapeutką...tego też nigdy nie było!!!Co myśleć,zaczyna mnie to zniesmaczać,ponieważ dawno mam to za sobą a ją traktuję tylko jako terapeutkę,,ale zaczynam zastanawiać się czy nie odejść z tej terapii!

Proszę to wnieść na terapię i omówić z terapeutką. Jeśli coś nas złości, znaczy że ma dla nas znaczenie. Nie wiem w jakim podejściu pracuje terapeutka, ale relacja terapeutyczna ma znaczenie w wielu modalnościach terapeutycznych.

Dzień dobry.

Wszelkie wątpliwości, również związane z zachowaniem terapeutki oraz nade wszystko uczuciami, jakie to zachowanie wzbudza w Pani, należałoby wnieść na terapię i podzielić się nimi z terapeutką.

Pozdrawiam.