Przykładowy jadłospis dla odchudzającej się 23-latki

Witam, proszę o przykł. jadłospis na kilka dni dla 23 latki, 66 kg, 165. CEL-8kg. Mam siedzącą pracę, jednakże staram się codziennie ćwiczyć, zazwyczaj: 30 minut hula hop, 30 min intensywnych ćwiczeń kardio, ewentualnie ok. 10 min brzuszki. Jem 5 posiłków dziennie w równych odstępach czasu, sniadanie od razu po przebudzeniu(wcześniej szklanka wody z cytryną), kolacja ok. 2 -3 godz przed snem.Piję dużo wody, uprawiam sport. jednakże nie mogę schudnąć. Ile razy w tyg mogę ćwiczyć w/w zestawy?

Poleciłbym zamiast samych ćwiczeń aerobowych wprowadzić elementy treningu siłowego , łącząc je właśnie z cardio. Nie należy ćwiczyć codziennie, dla naszego organizmu tak samo ważna jak aktywność fizyczna jest regeneracja. Ciężki ocenić Pani jadłospis nie widząc go, ogólny zarys jest w porządku jednak ważna jest za równo ilość spożywanego przez Panią pokarmu jak i jakość.

Witam, a opisu diety tak naprawdę niewiele wynika, trudno się odnieść czy zinterpretować sposób żywienia nie znając posiłków pod względem jakościowym czy ilościowym. Jadłospis indywidualny układa się między innymi w oparciu o korektę dotychczasowego sposobu żywienia i zebraniu szczegółowego wywiadu żywieniowego. Pozdrawiam serdecznie