Relacje z kobietami, zdrady a wyrzuty sumienia

Witam do pana psychologa , jestem zakochany jestem z kobiet,zona juz od 12 wiem ze jest nie wierna. Czesto slucham na jej temat. Ze robia to i tamto. Mamy 3ke dzieci Nie chce z nia by ale moj moj mozg sie godzi z tym ,maksymalnie 2dni ja juz dzwonie. Do niej i rozmawiam. Normalnie .kazdej jednej nocy. Mysle o tym zuca mnie w srodku bardzo zle sie czuje z tym co powinienem zrobic. Bo jesli tak bedzie dluzej czuje ze nie pozyje. Nerwy ktore siedza we mnie wybuchna i umre

Analizując Pana sytuację proponuję, aby skorzystał Pan ze specjalistycznej pomocy psychologicznej. Problem należy przeanalizować. Z pewnością z pomocą psychologa uda się Panu znaleźć najlepsze rozwiązanie z tej sytuacji. Niepokoją mnie Pana myśli o śmierci. Być może to są początki depresji, jeżeli będą się nasilać - należy niezwłocznie zgłosić się do lekarza psychiatry. Proszę zadbać o swoje funkcjonowanie psychiczne. Powodzenia!

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Mgr Michał Pyter Psychologia

Witam.
Z tego co Pan napisał widzę, że przeżywa Pan od bardzo długiego czasu niezwykle trudne chwile, w których jest dużo negatywnych i silnych emocji. Próbuje Pan to w jakiś sposób racjonalizować, jednak pomaga to Panu tylko na moment. Myślę, że w Pana sytuacji niezbędna jest konsultacja z terapeutą lub psychologiem, który nada temu dalszy kierunek działań.
Życzę powodzenia,
Michał Pyter