Rozstania w związku dwóch młodych ludzi

rozeszlismy sie w sobote, on mnie zostawil, postanowilam, ze nie pozostawie tego tak po prostu, bo jednak mi zalezy, od czasu "rozstania" widzielismy sie kilka razy, dwa dni spedzilismy od rana do wieczora, smialismy sie jak zawsze, rozmawialismy o wszystkim, przytulalam go, nie odtracal mnie, jednak zawsze gdy spytalam czy mozemy jeszcze sprobowac, powiedzial, ze nie. wiem, ze mnie kocha, juz nie raz byly takie :rozstania: z jego strony i w koncu nie wytrzymal, ale teraz boje sie ze to koniec

Witam,
Sensem związku jest budowanie stabilności i wzajemnego poczucia bezpieczeństwa, tymczasem między Panią, a chłopakiem trwa emocjonalna huśtawka rozstań i powrotów. To sygnał, braku decyzji lub gotowości do zaangażowania się. A może też niedojrzałości, jednego z partnerów. Warto zastanowić się czego może się Pani obawiać (kiedy daje odczuć Pani chłopakowi swój trudny charakter) a czego obawia się chłopak (tak często zmieniając decyzję – raz daje szanse, raz ją zabiera). Każdy z Państwa powinien przyjrzeć się swoim trudnością, zobaczyć co jest po jego stronie co nie sprzyja stabilności w związku. Warto wyjaśnić, co się dzieje. CO powoduje, że pomimo, że jest Pani "zostawiana", czeka Panią z dużą nadzieją na jego powrót, a nie wkurza się Pani na chłopaka i jego zmienność.
Polecam do przeczytania książkę „Prawda zaczyna się we dwoje”. Powodzenia

Witam Panią
Rozstania i powroty są jak jazda na najgorszej i zarazem najbadziej pociągającej huśtawce emocjonalnej bo poruszają nasze najgłębsze emocje. Pewnie raz się Pani boi, raz cieszy, raz smuci albo śmieje się płacząc. Warto rozmawiać i powiedzieć wszystko co się czuje.
Anna Suligowska