Rozstanie po 4-letnim związku

Dzień dobry.Mam 21 lat, obecnie jestem studentką,były partner również.Zerwaliśmy ze sobą po 4 letnim szczęśliwym związku.Były gorsze dni w naszym związku, ale zawsze potrafiliśmy się dogadać.Zerwanie wyszło z jego inicjatywy.Stwierdził, że się dusi i chce odbudować swoje uczucie z początku związku.Zaproponował randkowanie po zerwaniu tak żeby się wszystko u niego odrodziło.Mówi, że mnie kocha,ale nie wie czy wystarczająco na moje wymagania.Nie wiem czy to ma sens,co drodzy specjaliści sądzicie?

Witam!
O to, czy takie rozwiązanie ma sens dla Pani, musi Pani zadecydować samodzielne. Ciekawa jestem, czy takie rozwiązanie Pani odpowiada, jak budzi refleksje i uczucia? Nie wiem też dokładnie, powrotu jakich uczuć oczekuje chłopak? Być może jego spojrzenie na miłość jest zbyt idealistyczne? Czy jego oczekiwania w ogóle są możliwe do zrealizowania?
Pozdrawiam!

Witam. Pytanie raczej brzmi: co Pani o tym myśli? Czy dla Pani ma to sens? To, że jestem specjalistą, nie oznacza, że wiem lepiej co dla Pani i Pani partnera będzie najlepsze. To oznacza raczej, że wiem, iż różne pary układają sobie życie w bardzo różny sposób, w różnych konfiguracjach i później różnie się z tym czują. Odpowiedzi proszę szukać wewnątrz siebie - czy Pani odpowiada to, co proponuje partner? Pozdrawiam