Tajemnice i oszustwa męża

Małżeństwo od 10lat(mamy po 30).Nie mieliśmy innych partnerów.Od 3 lat mąż'podrywał laski' w sieci.Wyjaśnił,że to tylko ciekawość jeszcze z dzieciństwa jak to jest z inną,jak wyglądają.Zgodziłam się na kilka o określonym przez męża wyglądzie(bo o to mu chodziło).Niestety mimo tego, że nie miało być już więcej tajemnic mąż nadal coś ukrywa(wydało się kilka rzeczy)czyści historię w komputerze.Dostał to co chciał a nadal oszukuje.Czy żaden facet nie jest wierny?(tak twierdzi mąż) Nie wiem co robić.

A jakie opcje w ogóle wchodzą w grę? Co jest dla Pani ważne w tym związku? Dając mężowi przyzwolenie na pewne zachowania dała tym samym sygnał że na wiele jest w stanie się zgodzić i teraz niestety ponosi z tego tytułu konsekwencje. Mąż najwyraźniej nie tylko zaspokoił swoją ciekawość, ale taki tryb życia najwyraźniej zaczął mu się podobać. I teraz tak naprawdę tylko od Pani zależy co chce z tym zrobić. Zanim odbędziecie Państwo szczerą rozmowę (która jest nieunikniona) proszę się dobrze zastanowić czego tak naprawdę oczekuje Pani teraz od męża - czy jeśli przyzna się do kontynuowania bądź zawierania kolejnych znajomości i zgodzi się informować o następnych to będzie Pani usatysfakcjonowana, bo nie będzie już oszukiwał? Czy jednak przekracza to Pani granice i nie jest w stanie tolerować więcej takich zachowań? A jeśli tak to ile jest Pani w stanie poświęcić żeby te granice zachować. To ważne pytania i prędzej czy później trzeba będzie się z nimi zmierzyć, teraz wszystko w Pani rękach. Pozdrawiam, Monika