Uczucie spowolnienia w działaniu

Nie jestem opóźniona rozwojowo ani chora psychicznie, odnoszę wrażenie, że jestem spowolniona we wszystkim co robię, tańczę - instruktor powiedział, że mam spokojny, opanowany styl - na "przepływie", uczę się długo, łatwo się dekoncentruję, mogłabym wiele przykładów wymienić... Najbardziej uciążliwe są posiłki, zajmują mi średnio 40-50 minut, gdy próbuję jeść szybciej mam odruch wymiotny. Czy powinnam się martwić?

Zachęcam do podjęcia konsultacji z psychologiem. Być może nie ma powodów do zmartwień i po prostu tak Pani funkcjonuje, ale jest tez możliwe, że są inne przyczyny spowolnienia psychoruchowego. Warto się temu przyjrzeć.

Dzień dobry, jeżeli niepokoi się pani swoim stanem zachęcam do przeprowadzenia diagnozy psychologicznej. Po kilku (2-5) spotkań omówi pani ze specjalistą ewentualne dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.