Zapytaj lekarza

7 4 0 , 6 3 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

W jaki sposób przekonać chłopaka do związku?

Hi.MamProblem-spotkałamChłopaka,spodobaliśmySię sobie.TraktowałMnieJakSwojąDziewczynę-prawił komplementy,mówił o wspólnychWakacjach,słówkaTypu"skarbie".NawetZabrałMnieDo swoichRodziców,powiedziałŻeGdybymByłaMuObojętnaToByMnieDo nichNieZabrał,aleŻeNaZwiązekPotrzebujeCzasu.GdyWyjechałDoPracy,toPrzezMiesiącByłoOk,potemDługoSięNieOdzywał i pewnegoDniaNapisałZeChceUtrzymywaćZeMnąKontaktyKoleżeńskie.OstatnioSieOdezwał,ZaproponowałSpotkanie.CoMam o tymMyśleć?CoZrobićAbyMuZaimponowaćAbyChciałSpróbować?
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Czy warto do siebie wracać po rozstaniu?

Witam. Proponuję nie imponować mężczyźnie na siłę. Nie warto udawać kogoś kim się nie jest, ponieważ związek oparty na kłamstwie nie przetrwa. Poza tym udawanie jest bardzo męczące i frustrujące. Radzę znaleźć sobie kogoś kto zaakceptuje Panią prawdziwą. Jeśli jednak zależy Pani na tej znajomości, należy otwarcie porozmawiać z byłym partnerem. Ma Pani prawo zapytać dlaczego zdecydował o zakończeniu związku. Warto wspomnieć o swoich emocjach odnośnie tej sytuacji i, jeśli się Państwo zaczniecie ponownie spotykać, ustalić zasady komunikacji.

0

Na pewno na siłę nie nakłonimy kogoś do związku. Zawalczenie o kogoś przez zaimponowanie nie jest najlepszy sposobem. Coś co może Pani zrobić to na pewno odwołać się do tego, co mieliście, co razem przeżyliście. Może Pani powiedzieć o swoich uczuciach, emocjach.Może rzeczywiście Wasz związek potrzebuje czasu, aby mógł stać się poważną relacją.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy