Zaburzenia lękowe po stracie ojca

witam mam 27 lat w 2013roku zmar mi tata bliska znajomy i babcia idostałam taki lek ze cos sie stanie jeszcze jak znim zaczac walczyc wnocy niemoge spac bo boje sie o meza i dzieci jak sobie z tym poradzic

Proszę skorzystać z pomocy psychologa. Będzie Pani mogła opowiedzieć o trudnościach, przeżywanym kryzysie i pojawiających się emocjach, a także przepracować z nim wszystko to, co potrzebuje Pani zmienić.