Zależy mi na nim, już teraz jest bardzo zazdrosny. Co będzie, jak z nim będę?

Chłopak, który chodzi ze mną do klasy od początku roku szkolnego wyznaje mi miłość. Niestety od jakiegoś tygodnia pisze mi takie głupoty typu „idź sobie do innego”, „mam cię w du*ie”, „mam na ciebie wyje*ane” itd. Wiem, że jest zazdrosny, ale przecież nie jesteśmy razem, więc go nie rozumiem. Zależy mi na nim, ale jeśli mnie tak traktuje to już nic nie wiem... Proszę o pomoc... Naprawdę bym chciała z nim coś typu chodzenie, ale jest bardzo zazdrosny, to co będzie, jak z nim będę?

ponad rok temu

Witam,

Pamiętaj, że nikt nie ma prawa Cię ograniczać i poniżać czy obrażać. Musisz się zastanowić, skąd takie jego zachowanie, a najlepiej porozmawiaj z nim o jego zachowaniu oraz łączącej Was relacji. Powinnaś także odpowiedzieć sobie na pytanie czy akurat takie związku chcesz i czy jego postępowanie Cię nie niepokoi czy nie przeraża.

Powodzenia i pozdrawiam