Zerwanie stosunków z przyjacielem a zazdrość partnera

Witam, czy powinnam zerwać kontakty ze znajomymi, głównie chodzi mi o chłopaków, bo mojemu partnerowi to się nie podoba?

Witaj,
to nie jest droga do porozumienia,aczkolwiek najczęsciej jesteśmy zazdrośni o waznych ludzi.Czy próbowałaś ich ze sobą zaprzyjażnić?Jeżeli tak i dalej oporuje,zabirz go na terapię i popracujcie nad trudnościami w Waszym związku,bo moga być wynikiem jego samooceny.
Pozdrawiam i zapraszam,jeśli mieszkasz w poblizu.