Brak poczucia sensu w życiu u 21-latki

mam 21 lat i nadal nie wiem co chce robić w życiu

Witam,

Proponuję zadać sobie kilka pytań na początek:

Jaka jest moja pasja?
Czym się obecnie zajmuję i czy to lubię?
Jakie są moje wartości, potrzeby, marzenia?
Czy coś przeszkadza mi robić to, co chcę? Jeśli tak, co to takiego?

Być może to, o czym piszesz, wiąże się z zaniżoną samooceną. Proponuję poczytać na ten tamat tutaj: http://www.psychozytywnie.pl/?s=samoocena

Jeśli powyższe nie pomogą, proponuję udać się na dobry coaching kariery lub konsultację z psychologiem.

Pozdrawiam

Dzień dobry!

Okres poszukiwań jest naturalnym stanem, szczególnie dla młodej osoby. Nie ma obowiązku na początku dorosłości być pewnym swoich planów na kolejnych kilkanaście lat.
Określenie "brak sensu życia" brzmi jednak niepokojące i może być objawem np. stanów depresyjnych.
Polecam osobiście skonsultować się z psychologiem.

Pozdrawiam!