Czy są jakieś rady, by przemóc lęk przed mężczyznami po gwałcie?

Witam ! Mam 19 lat i od trzech lat choruje na anoreksję , przynajmniej tak twierdzą inni ... chodziłam na wiele terapii z paniami psycholog jednak nic to nie dało. W mojej okolicy jest ponoć dobry lekarz zajmujący się tym problemem. Ale nie mogę do niego pójść ... kiedyś zostałam wykorzystana seksualnie , zgwałcona , i nie umiem przekonać się do mężczyzn. Potym wydarzeniu w moim życiu chciałam się zabić . Jednak nie miałam odwagi a moim pomysłem na zabicie się było zagłodzenie się na śmierć . Wkręciłam się w to bardzo szybko a teraz nie moge z tego wyjść . Wszystkie terapie kończyły się porażka. Jedyna nadzieja w tym panu psychiatrze ale nie umiem się przełamać ... czy są jakieś rady by przemoc lęk przed mężczyznami po gwałcie ? Proszę o odpowiedź. Mój wzrost to 175 i aktualnie ważę 36 kg.

Witam,

wskazana jest pomoc psychiatryczna, hospitalizacja lub leczenie właśnie u lekarza psychiatry - który zajmuje się tym problemem.

Pozdrawiam serdecznie