Czy seks polepszyłby naszą sytuację i związek?

Mój chłopak cały czas mówi o seksie, chce ze mną to zrobić, a ja zbytnio jestem do tego nie chętna, a to dlatego, że często piszemy o zerwaniu. Czy powinnam jednak to zrobić? Polepszyło by to naszą sytuacje i nasz związek?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

rozpoczęcie inicjacji seksualnej to bardzo ważny moment w życiu każdego człowieka, moment który często rzutuje na całe przyszłe życie seksualne. Dlatego nie powinno się rozpoczynać życia seksualnego pod przymusem i wówczas, gdy nie jest się na to gotowym.
To, że Twój chłopak nie potrafi poradzić sobie z napięciem seksualnym jest jego osobistą sprawą, w którą Ty, jeśli nie jesteś na to gotowa, nie powinnaś zostać zamieszana.

Pozdrawiam serdecznie!