Czy wrócić do egoisty i choleryka?

Mam dylemat, byłam w niezbyt dla mnie korzystnym związku przez ponad rok.On wręcz chory egoista i choleryk. Wszystko, co mówiłam, robiłam było złe,moi znajomi sztuczni,przez ojca tez jestem teraz "zła"itd(nie musze pisać, ze mam wspaniałych rodziców oraz przyjaciół). Wszystko co robił,robił tylko myśląc o sobie.Kłóciliśmy sie o najgłupsze pierdoły,a właściwie to on sie kłócił,a ja starałam sie go uspokoić. Jednak jak był spokój to było dobrze. Czy jest sens wracać? Czy człowiek moze sie zmienić

Dzień dobry!

Człowiek może się zmienić, jeśli sam tego chce i podejmie długi, złożony i wymagający proces zmiany nad sobą, najczęściej wiąże się to z podjęciem psychoterapii.

Pozdrawiam!