Jak przytyć w wieku 65 lat?

Mam 65 lat i moja waga wynosi 60.70 na dzień dzisjejsz tj.6.12.2013 jem sporo ale nie mogę prztyć żeby waga była przynajmniej 65 kg.Ma dotego problemy zcholesterolem i biorem tabletki od tego.Wglądam za chudo jak na ten wiek.Proszę o poradę.Dziękuję.

Dzień dobry!
Po pierwsze to wizyta u lekarza rodzinnego oraz prośba o skierowanie na badania. Często niedowaga jest spowodowana zaburzeniami w organizmie. Proszę również o dokładne zapoznanie się z informacją na ulotce od leków, czy przypadkiem skutkiem ubocznym stosowania ich nie jest utrata wagi. Jeżeli badania będą pozytywne to najrozsądniej będzie zgłosić się do dietetyka z wynikiem badań, lekami, które Pani przyjmuje i ułożenie dobrze zbilansowanej diety.
Pozdrawiam!