Nerwowość, kłótliwość i płaczliwość po urodzeniu dziecka u 20-latki

Witam, prosze o pomoc! Mam na imie Weronika mam 20lat poł roku temu urodziłam coreczke od tamtej pory nazeczony zauwazył ze jestem niedozniesienia;/ o byle co sie denerwuje i robie niepotrzebne kłotnie;( miedzy nami nie jest tak jak dawniej... Po kazdej kłotni wybucham płaczem.. chciała bym jakos sama sobie pomoc ale nie potrafie;( jestem bardzo nerwowa i wybuchowa nie potrafie normalnie rozmawwiac tylko krzykiem.. Prosze mi jakos pomoc bo sa chwile gdzie nie mam siły;(

Dzień dobry!

W tym trudnym czasie (pojawienie się na świecie pierwszego dziecka to zawsze rewolucja) powinna mieć Pani wsparcie zarówno bliskich, rodziny, partnera, znajomych - jak i psychologa.

Pozdrawiam!

Witam. Może warto poszukać pomocy psychologicznej w bezpośrednim kontakcie. To o czym pani pisze- narodziny dziecka, to bardzo duża zmiana w życiu dziecka rodziców a pani jest trudniej odnaleźć się w tej nowej sytuacji, stąd pomysł aby sięgnąć po pomoc, być może nawet psychoterapię.