Problem z podejmowaniem decyzji i własnym zdaniem

Witam, Mam pewien problem z moim mężem,dokładnie chodzi o to,że zakupuliśmy niedawno mieszkanie,nam obojgu podobalo sie,po czym po odwiedzinach u znajomych nagle mojego mezowi mezowi mieszkanie zaczelo sie strasznie nie podobac,mijaja 3 dni i sam mowi "no nie wiem czemu mi sie tak nie podobalo,przeciez fajne jest" mijaja kolejne 3 dni i znowu mieszkanie mu sie strasznie nie podoba juz chcr sprzedawac i tak w kolko. Trwa to ok. 2.5 miesiaca,potrafi zmieniac zdanie z dnia na dzien.

Witam,
tego rodzaju zmienność może wynikać z bardziej podstawowej potrzeby,a mianowicie poczucia społecznego uznania.Wspomniała Pani bowiem o zmianie zdania po odwiedzinach u znajomych.Być może więc rozmowa z mężem powinna pójśc w kierunku Waszych osobistych potrzeb z tego zakresu,gdyż mieszkanie,samochód i różne inne dobra są poza swoim pierwotnym przeznaczeniem,także rodzajem wizytówki społecznego statusu.A na nim,jak się domyślam,mężowi może zależeć.
I przy okazji:dobrze,jeżeli taki problem ujawnił się ,gdyż można nim dzięki temu świadomie pokierować,żeby nie zdominował życia rodzinnego i nie zamienił miejsca ,w którym się odpoczywa na wystawę sklepową ,w każdej chwili otwartą dla ogółu.To moje zdanie.
Życzę dobrych rozwiązań,służących związkowi.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza