Problem z relacjami w związkach

mieszkawm w wiedniu i nie mam mozliwosci pojsc tutaj do psychologa lub terapeuty, stracilam w bardzo krotkim czasie obydwoje rodzicow i rzutuje to na moje wszystkie zwiazki z mezczyznami, jak moge sobie pomoc?

Witam
Pisze Pani, że straciła w krótkim czasie rodziców, ale nie napisała Pani jak dawno się to stało. Jeśli są to wydarzenia dość świeże, to może Pani znajdować się w stanie kryzysu. W takiej sytuacji zupełnie normalne są reakcje, które zwykle nas niepokoją. Może Pani odczuwać lęk, dezorientację, utratę poczucia kontroli i taki stan może wpływać na Pani życie osobiste, społeczne i relacje z innymi - również z mężczyznami. Jeśli od wydarzeń minęło trochę czasu i stan kryzysu minął, to może Pani być w stanie żałoby, co także może mieć negatywny wpływ na Panią i Pani związki. W obu przypadkach potrzebny jest czas, który pozwoli Pani na pogodzenie się z tą trudną sytuacją, ze stratą, zrekonstruowanie własnego świata i powrót do równowagi. W związku z mężczyzną proponuję szczerą rozmowę na temat Pani aktualnej sytuacji, przeżyć i przemyśleń, co pozwoli drugiej osobie lepiej zrozumieć Panią i Pani zachowania, nie odnosić ich bezpośrednio do siebie, polepszyć relację i umocnić związek.
Jeśli chodzi o pomoc psychologiczną, może Pani skorzystać z pomocy online w Polsce - wielu psychologów udziela konsultacji przez Skype, mail lub telefon.
Pozdrawiam
Renata Respondek

Warto skorzystać z pomocy gabinetów online. W takich sytuacjach warto pozwolić sobie pomóc, a w przypadku niemożnosci skorzystania z pomocy w gabinecie, praca poprzez skypa deje możliwość skorzystania z usług profesjonalistów.