Problem zdrady emocjonalnej żony

Witam. Mój problem to problem zdrawy emocjonalnej mojej żony - trwało to 6 miesięcy odkąd się dowiedziałem. W końcu nie wytrzymałem i się wyprowadziłem . Nasza separacja trwa miesiąc. Dałem jej czas na przemyślenia i poprosiłem o zdecydowanie się konkretnie w sobotę kogo w końcu chce. W sobotę powiedziała mi , że zakończyła relacje z tym człowiekiem ( choć nie wie co będzie kiedyś bo nikt tego nie wie) Idziemy na terapię małż. Czy powinienem się wprowadzić do niej ?

Na to pytanie może odpowiedzieć tylko Pan. Proszę zdać się na swoje odczucia - jeżeli na razie nie czuje się Pan komfortowo z taką decyzją - to nic na siłę! Proszę odczekać, chodzić na terapię i wprowadzać omawiane na niej zmiany. I gdy poczuje Pan, że nadszedł ten moment - wtedy się plan wprowadzi. Pozdrawiam

Dzień Dobry Panu,

Gratuluję świadomej decyzji o podjęciu terapii małżeńskiej, a to znaczy, że jesteście Państwo gotowi na pracę rozwojową w Związku.
Odnośnie wprowadzenia się, sugerowałabym jednak się nie śpieszyć do czasu terapii.

Wszystkiego Najlepszego w Małzeństwie,
Irena Mielnik-Madej