Problem ze zrozumieniem przez ludzi

No i ludzie mnie nie rozumieją i nie lubią i to z wzajemnością, naśmiewają się ze mnie :( i czuje się wtedy bardzo głupio. Lubię sobie wypić co fakt to fakt ale nie robię tego często bo jak zacznę to ciężko mi przestać i myśli mi się nasilają i robią mi terapię udają mojego terapeutę. Głupie są jakieś. I znowu wpadam w myśl-otok. Ale boję się lekarza i tego że matka będzie się na mnie darła i wyżywała na mnie i ciągle chodzę i się ze sobą kłócę. Staram się na myśl żeby nikt nie słyszał...

Witam. To bardzo przykre, co Pani pisze... Musi się Pani czuć bardzo samotna i odrzucona. Proszę poszukać dobrych ludzi, są tacy... Przede wszystkim proszę poszukać lekarza (psychiatry), który Panią zrozumie i który wyciągnie do Pani rękę. Są tacy... Pozdrawiam.