Psychoterapia i leczenie farmakologiczne 22-latka

moj{ 22letni} syn od czterech lat przyjmowal risperidone pozniej abilify a teraz amisulpride juz nie wiem sama sie gubie w tym wszystkim i nie za bardzo moge mu pomoc bo nie wiem czy jest gorzej czy lepiej ...gdzie moze on zostac na dluzszej psychoterapii ,moze jakis osrodek ..chodzi mi o troche dluzsza terapie dzien i noc z psychoterapeuta

Warto spróbować na dziennych oddziałach psychiatrycznych, gdzie terapia jest codziennie w godzinach ok 8-15. Dodatkowo będą Państwo mogli skorzystać ze wsparcia i psychoedukacji, jaka oferują takie ośrodki, a obecność psychiatrów i psychoterapeutów zapewni pełna opiekę zarówno psychologiczna jak i farmakologiczną.

Witam. Leki które Pani wymienia to leki przeciwpsychotyczne. Nie wiem, co lekarze rozpoznają u Pani syna, ale jeżeli są to jakieś zaburzenia psychotyczne - to może być problem z dostępem do oddziałów stacjonarnych psychoterapeutycznych. Jedynym miejscem, które przychodzi mi do głowy jest klinika w Krakowie, być może tam warto zapytać. Pozdrawiam