Rozstanie i doprowadzenie do poronienia

Mam problem z ktorym nie moge sobie poradzic od roku. Ponad rok temu zponalam 12 lat starszego ode mnie mezczyzne. Po miesiacu musialam wyjechac, ale mieslimy ustalony plan ze spotykamy sie na 3 u niego. W trakcie mojej podrozy okazalo sie ze jestem w ciazy. On mnie zostawil i zglosil na policje, doprowadzilam do poronienia. Wiem ze teraz jest z dzieczyna z ktora mnie zdradzal. Na mnie zostala cala zaloba, podwojna i koszty finasowe.Najgorsze jest to ze nie wiem dlaczego?Nigdy nie rozmawialismy.

Pani problem moim zdaniem ma zdecydowanie głębszą podbudowę. Zalecam pełną konsultację psychologiczną, tylko w tym sposób będzie można postawić diagnozę oraz wdrożyć działania poprawiające Pani kondycję psychiczną.

Proszę skonsultować się z psychologiem, psychoterapeutą. Przepracowanie emocji związanych z rozstaniem, ciążą i poronieniem, praca nad poczuciem winy i skrzywdzenia, a także odbudowania poczucia własnej wartości i pewności siebie pozwoli Pani odzyskać równowagę psychiczną.