Spadek samooceny i brak wiary w siebie

Witam,moze dziwne bedzie to co teraz napisze,ale od jakiegos czasu ,a dkoladniej od czasu paru lat urodzilam dzieckowyszlam zaa maz,nie zmienilam sie nic wizualnie,ale bardzo spadla moja samoocena,nie wiarze w siebie poprostu,wszystkim sie przejmuje do tego stopnia ze nie moge spokojnie spac,pol rokumwczesniejmmartwie sie o swieta,jak to bedzie,gdzie itd,przejmuje sie rozmowa z kim kolwiek i najgorsze,ze w w momencie gdy mam klopot jedzenie przestaje miec dla mnie znaczenie.

Zmiany, jakie następują po wejściu w rolę żony i matki są dość spore. Na jakiś czas wiele- ważnych wcześniej obszarów w życiu zostaje odstawionych. Warto pomyśleć, czego Pani brakuje w życiu? Czego Pani potrzebuje i oczekuje, a co jest realizowane? Co się zmieniło w Pani życiu konkretnie?
Może warto popracować nad tym z psychologiem?

Witaj!

Pani opis jest trochę ogólny , jednak wskazuje na pewne elementy lękowe oraz obniżoną samoocenę, co może być powodem osłabienia nastroju i niezbyt dobrej kondycji psychicznej. Proponuję aby znalazła pani psychologa kory popracuje z panią z tymi tematami w pani życiu. Ma pani dość duży wybór na portalu lub sieci.
Pozdrawiam