Zdrabnianie imienia przez terapeutę

Moje pytanie jest nietypowe i dotyczy mojego terapeuty (ja jestem kobietą, on mężczyzną). A mianowicie mój terapeuta zdrabnia moje imię (tylko moje) nie mówi do innych np. "Paulinko". Nie robi tego zawsze, ale gdy mamy np. ćwiczenia praktyczne, to za każdym razem. Jak mam to interpretować? Czy to jest wyraz sympatii, czy traktuje mnie raczej jak dziewczynkę, niepoważnie?

Prawdopodobnie ma taki nieładny nawyk. Ja np zawsze pytam jak ktoś chce żeby do niego się zwracać, a jakich zdrobnień nie lubi. To ważne dla jakości relacji i terapii.Jeżeli to Pani przeszkadza proszę po prostu powiedzieć, że nie lubi Pani jak ktoś zdrabnia Pani imię. Bez tłumaczenia dlaczego, tylko informacja. Co do sympatii to raczej nie zdrabnia się imion osób, do których nie czuje się sympatii.