Związek z nerwowym i żonatym mężczyzną

Witam mój partner od jakiegoś czasu stal się bardzo nerwowy wybuchowy, myślę ze powodem jest to ze nie potrafi do końca doprowadzić swoich spraw z małżeństwem miał się wyprowadzić ale nie potrafi bo tłumaczy się ze ma córkę i myślę ze to jest powód jego agresji i takiego zachowania .stał się pesymistą wydaje mi się że czym dłużej trwa podjecie tej decyzji tym gorzej mu się wziąć w garść i iść do przodu..nie potrafię iść do przodu i go zostawić bo wiem ze jest mu ciężko..odpycha mnie pomocy!!!

Witam. Myślę, że Pani Partner jak i swojej żony jest rozdarty. Pewnie zastanawia się jaką decyzję podjąć najogólniej mówiąc, stąd te nerwy.
Magdalena Brabec

Dzień dobry!

Jeśli jesteście Państwo razem i myślicie o przyszłości Waszego związku, warto... po prostu (albo AŻ) rozmawiać. Gotowość do takiej rozmowy (która na początku z pewnością będzie trudnym wyzwaniem) byłaby znakiem Waszych uczuć do siebie, ale także zdecydowania w sprawach mniej przyjemnych - formalnych, organizacyjnych w kwestii małżeństwa partnera. Czy chce (rzeczywiście chce) rozwieść się z żoną? Czy lepszym dla niego rozwiązaniem byłoby trwanie w małżeństwie, brak rozwodu i równoległy związek z Panią - jak dotąd? Czy Pani byłaby w stanie zaakceptować taką przyszłość? Co musiałoby się wydarzyć, czego potrzebowałby Pani partner, aby ostatecznie podjąć decyzję o rozwodzie z żoną? Co musiałoby się wydarzyć, aby jedno z Was podjęło decyzję o rozstaniu, zakończeniu Waszego związku? Jak partner chciałby, aby wyglądały jego relacje z córką, kto lub co mogłoby mu pomóc w tym, aby te kontakty były jak najlepsze? Co jeszcze oprócz córki trzyma partnera w małżeństwie? Na wiele tych pytań odpowiedzieć musi Pani partner i wiele kwestii musicie omówić wspólnie. Jest też wiele spraw, nad którymi może Pani zastanowić się i zdecydować sama.

Pozdrawiam!